Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün Kesesi Cüzdanı Çeşitleri Nelerdir?

Farklı malzemeden yapılmış çok sayıda Tütün Kesesi piyasada kolaylıkla bulunmaktadır. Bütçeniz ölçüsünde nasıl tütünler için belirli miktarlarda satın alıyorsanız, tütün kesleri de farklı bütçelere göre kullanıcıların tercihine sunulmuştur. Cinsiyetlere göre belirlenmiş renklerde ya da içinde kaç adet cep bulunmasını istediğinize göre modellere ulaşabilirsiniz. Farklı ebatlara göre de değişiklik gösteren tütün keseleri her kesime, her zevke ve de her bütçeye uygun şekillerde bulanabilir.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Tütün malzemelerini ve yanında yer alan diğer malzemeleri taşıma ve bu malzemeleri korumak maçı ile tasarlana tütün keseleri, içinde yer alan bölmeler sayesinde, kullanım kolaylığı da sağlar. Kesenin içinde saklayabileceğiniz malzemeler ise, tütün, filtre ve çarşaf malzemeleri için hazırlanmıştır. Bunun dışında sigara ve diğer sigara malzemeleri için farklı bölümler de yer almaz.

Kesenin içinde yer alan bölmelere, hafif çukur görüne bir kısım gözünüze çarpar. Bu alan içine tütün konması için yapılmıştır. Tam üzerine denk gelecek şekilde hazırlanan üst kısımda ise, çarşaf koyma yeri düşünülmüş ve bu şekilde tasarıma eklenmiştir. Ne zaman isterseniz, çarşafı çekerek, tütünü sarabilir ve içmeye başlayabilirsiniz. Bu gözlere ilave olarak konulan farklı bir diğer bölme de filtreler için tasarlanan bölmedir. Bu alan genelde fermuar ile kapatılmaktadır.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda hızla artan tütün tüketimi ve tütün ürünleri talepleri ile çok sayıda farklı ürün piyasaya çıktı. Kendilerine ait özel ürünler isteyen kullanıcılar da özel tasarım yapan yerlere başvurmaya ve kendilerine ait Tütün Cüzdanı satın almaya başladılar. Bu sayede ürün çeşitliliği daha da arttı.

Özel bir tasarıma ait cüzdana sahip olmak isteyen tütün kullanıcıları, cüzdanda kullanılacak malzemeye ve kaçar adet göz olmasını istediklerine karar vermelidir. Bundan sonra malzeme için kalıp hazırlanır ve seçilen malzeme üzerine kalıp kesilir. Ne kadar bölme istendi ise bu bölmeler yerleştirilerek, cüzdanının gerekli yerleri dikilir. İşlemlerin bitmesine yakın yapıştırılması gereken yerler yapıştırıldıktan sonra eğer herhangi bir işleme istendiyse yapılır ve cüzdan kullanıcısına ulaştırılır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ