Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün Kesesi Modelleri Çeşitleri

Son yıllarda artan tütün tüketimi ve artan sigara fiyatları kullanıcıları daha ucuz alternatifler aramaya itmiştir ve Tütün Kesesi gibi sarma sigara satışlarında da çok fazla artış olmaktadır. Sarma sigaraların yan malzemeleri içinde özellikle yeni bir pazar oluşmuş ve gittikçe de büyümektedir. Tütün keseleri, tütün çantalarından farklıdır ve model olarak genelde kolay ve rahat taşınabilir olanlar tercih edilir. zarf şeklinde olanlar ve kişisel tasarımlara göre oluşturulmuş çok sayıda tütün kesesi çeşidi piyasa içinde yer alır.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Tütün malzemelerini ve de tütünü taşıyabilmeniz için hazırlanmış tütün keseleri, çanta ve tabakaların tersine sadece bu malzemeler için üretimleri yapılan ürünlerdir. Bu nedenle de kendi sigarasını sarmayı seven tüketicilere daha çok hitap eder.

Tütün kesleri genelde cüzdana ya da el çantasına benzer. Kimileri ise zarf şeklinde görünür. Kesler içe doğru katlanarak içinde bulunan malzemenin korunması amaçlanmıştır. Lastik ya da mıknatıslı bir düğme ile keslerin kapanması sağlanır.

Keseler içinde yer alan bölmeler farklı kullanımlar için oluşturulmuştur. Bu nedenle de tütün kesesini ilk açtığınız anda tütünü koymak için özel bir bölmede yer alan kısma tütününüzü koymalı ve hemen üzerine denk gelecek şekilde hazırlanmış yere de çarşafınızı yerleştirmelisiniz. Bu sayede, ne zaman kullanmak isterseniz kolaylıkla çekip alabilir ve tütünü sarmaya başlayabilirsiniz. Kese içinde genellikle, filtre koyabilmeniz için hazırlanmış fermuarlı bir bölme yer alır. Buraya da filtrenizi koyarak tüm malzemelerinizin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Tütün ve tütün ürünleri kullananların çok daha fazla malzemeye ve bu malzemeleri taşıyacak ekipmanlara sahip olması gerekir. Sarma sigara içenlerin de Tütün Cüzdanı seçimlerini bu doğrultuda yapmaları kendi kullanım kolaylıkları adına önemli olmaktadır.

Nasıl bir cüzdan olmasını istediğinize göre bölmelerini ve büyüklüğüne karar verdikten sonra, hangi malzemeden üretilmesine karar vermeniz gerekir. bundan sonraki işlemlerde ise, kalıbın hazırlanması ve kesim işlemlerinden sonra bölmelerin yerleştirilerek dikilmesi ve en son aşamada yapıştırılması gereken alanların yapıştırılması yer alır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ