Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün Kesesi Modelleri Nelerdir?

Tütün keseleri, tütün cüzdanlarından biraz daha farklı kullanıma ve şekle sahip olan Tütün Kesesi genellikle piyasa içinde zarf şeklinde görebileceğiniz gibi, özel üretimler sayesinde daha farklı şekillerde de görebilirsiniz. Normal bir şekilde yanınızda taşımak yerine keseleri tercih ettiğiniz zaman hem daha kullanışlı hem de daha kolay taşınabilir bir ürüne sahip olursunuz. içinin kaygan bir şekilde olması için özel malzemeler ile kaplanması ve de hiçbir şekilde dışarıya koku vermemesi nedeniyle de oldukça sık tercih edildiği söylenebilir.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Piyasada her türlü çeşidi ve her bütçeye uygun modelleri ile tütün kullanan kişilerin satın alabileceği tütün keseleri, tütünü ve tütünü sarmak için kullandığınız malzemeleri bir arada taşıyabilmeniz için tasarımı yapılmış ürünlerdir.  Genellikle derinin ve süetin tercih edildiği ürünlerde, küçük ve farklı bölmeler yer alır. Bu yüzden de oldukça kullanışlıdır. Tütün kesesi içinde sigara koymak için ayrı bir bölüm yer almaz. Sadece filtre, tütün ve de çarşaf gibi malzemeleri bu kese içinde saklayabilirsiniz.

Keselerin içinde yer alan bölmelerde, her malzeme için ayrı ayrı tasarlanmıştır. İçeriye doğru açılan bölüm sadece tütün koymanız için yapılmıştır. Tam bu kısmın üzerinde yer alan kısımda ise çarşaflarınızı koymanız için yer alan bir bölme oluşturulmuştur.

Kimi modellerde, fermuarlı filtre de koyabilir ya da çakmak için ayrı bir bölme kullanabilirsiniz. Oldukça küçük ayılabilecek ve her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Tütün cüzdanları genelde piyasa içinde çok farklı seçenekler ile tütün kullananların hizmetine sunulmuştur. Eğer herkeste olmayan bir modele sahip olmak isterseniz siz de özel tasarımlar yapan yerlerden kendinize uygun bir model belirleyebilirsiniz. Tütün Cüzdanı için kullanılan pek çok malzeme olsa da en fazla dayanıklılığa ve işlem görme şansına sahip cüzdan malzemesi süet ya da deridir.

İstenilen cüzdan tipine göre bir model oluşturulur ve kesim işlemleri yapılır. Nasıl ve ne kadar bölme istiyorsanız ona göre bir hazırlık yapılır ve dikiş ile yapıştırma işlemlrei sonunda işlem biter.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ