Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün Kesesi Modelleri

Farklı renklerde ve desenlerde piyasa içinde oldukça fazla çeşit ile görebileceğiniz Tütün Kesesi çeşitleri içinde, bölmeleri açısından farklı sayıları bulunan ve lastikli ya da mıknatıslı kapama sistemleri ile oluşturulmuş keseler yer alır. Genellikle filtre koyma yerlerinin fermuarlı olması nedeniyle, tütünün ne kadar nemli kalması ya da durması istediğinize de karar verebilirsiniz. Elinizde taşıyabileceğiniz kadar küçük modellerin yanında el çantası şeklinde tasarlanan modeller de vardır.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Özel üretimli kesler dışında piyasada yer alan standart tütün kesleri de yer alır. Her tütün dükkânında ya da hediyelik eşya satan yerlerde bulabileceğiniz, internet üzerine satış yapan tütün ve tütün ürünleri satan sitelerde bulabileceğiniz çeşitlere oldukça kolay ulaşabilirsiniz.

Tütün keseleri, tütün çantalarında farklı olarak sadece tütün ve tütün malzemelerini koymaya yarayan ufak ürünlerdir. Kese içinde yer alan  ve sadece tütünü koymanızı için hazırlanmış bölmenin hemen üzerine ise, sigara çarşafı için hazırlanmış bölme yer alır. Bu sayede ne zaman tütünü sarıp içmek isteseniz hemen çarşafı çıkartıp kolayca sarabilir ve içebilirsiniz.

Uzun seneler boyunca dayanmasını isterseniz de malzemesini ona göre seçmeniz gerekir. Genelde tercih edilen bu malzeme ise deridir. İçinde koku barındırmayan ve de iç yüzeyinde her hangi bir pisliğe yer bırakmayan ve kaygan bir yapıya sahip keseleri el çantası görünümlerinde de bulabilirsiniz. hem ürünü kullananların en iyi kaliteden yararlanması hem de kullanım kolaylığı hedef alındığı için piyasa içinde oldukça fazla şekilde bu ürünler ile karşılaşmanız mümkündür.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Kendine has bir Tütün Cüzdanı sahibi olmak isteyenler, buna sahip olmak için, özel tasarımlar hazırlayan yerlerden bu yöndeki taleplerini isteyebilirler. Cüzdanın hangi malzemeden yapılmasının istendiğini, kaç bölme talep edildiğini, ve ne kadar büyüklükte bir ürün olmasının istendiğini söyledikten sonra işlemlere geçilir. İstenilen malzemeye ait kalıp kesilir, kalıpta yer alacak bölmeler hazırlanır ve sonrasında ise, dikiş işlemleri yapılır. Bölmelerin daha sağlam olması için ise yapıştırma işlemleri sonunda ürün sahibine teslim edilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ