Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün Kesesi Türleri Nelerdir?

İstenildiği her an yanınızda taşımanız için özel tasarımlar ile hazırlanmış Tütün Kesesi modellerini internet üzerinden satış yapan tütün ve tütün türevleri satan sitelerde, hediyelik eşya satan yerlerde ve tütün satılan dükkânlarda bulmanız artık oldukça kolay. Hem taşınması hem de korunması oldukça zahmetsiz olduğundan her tütün kullanan kişinin mutlaka en az bir tane sahip olduğu ürünlerden biri tütün keseleridir.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Sigara sarma filtrelerinin ve sarma kağıtlarının içine konulabildiği ve bu sayede rahat bir kullanım oluşturan keseleri, gittiğin her yere götürebilir ve kullanabilirsiniz. tütün keselerini canınız istediği anda çıkarıp sarabileceğiniz tütünleri kullanabilmeniz için hazırlanmış yan ürünler şeklinde düşünebilirsiniz. Normal şekillerde taşımak yerine oldukça şık bir halde yanınızda taşıyabileceğiniz ve bu şekilde etrafta ilgi odağı olacağınız için tercih edebileceğiniz güzel bir üründür.

Tütün keselerinin yıllar boyunca yüksek bir şekilde dayanıyor olması nedeniyle oldukça fazla talep gördüğünü tütün kullanan herkes bilir. Dışarıya hiçbir şekilde koku vermemesi ve de iç yüzeyinin temiz olması, ayrıca ürününün tamamıyla yapışmayan bir tabaka ile kaplanması tütünlerin kolay bir şekilde korunabilmesini sağlar.

Eğer tütünler dışında sigara boş tüpleri taşımayı da tercih ediyorsanız sarım işlerinizde oldukça rahat edersiniz. Sigara tabakaları ile aynı şekilde düşünülebilecek tütün kesleri her zevkten kişiye göre farklı dizaynlar taşır.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Farklı desen ve modellere sahip cüzdanları, kişiye özel olarak tasarlamak da mümkündür. Bu sayede hem kendinizi daha özel hisseder hem de sadece size ait bir ürüne sahip olursunuz. Üzerinde işlem yapılabilen ve bu sayede kişinin tercihlerine göre şekillendirilen Tütün Cüzdanı ile farklı bir hediye seçeneği de oluşturabilirsiniz.

En fazla işlem görme imkanına sahip malzeme ise süet deridir. İstenilen ebatlarda ve daha önceden belirlenen aksesuarlar ile hazırlanabilen tütün cüzdanına farklı işlemler sayesinde yeni bir form kazandırılır. Bölmelerin özel dikişli ve yapıştırmalarının çok dikkatli yapılması gerekir. eğer ceplerde herhangi bir kaba görüntü olması istenmiyorsa çok ince bir seçim yapılır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ