Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Yaprak Baskılı Sigara Tabakaları

Bahar aylarını hatırlatan ve bu şekilde o günlere özlem duyanların sıkça beğendiği ve satın aldığı sigara tabakası hoş bir hediye ve kendi kullanımınız için de oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Sigara ve tütün tüketimlerinin artmasına da bağlı olarak bu tür ürünleri kullananlar da farklı desen ve modeller için arayışlara girmiştir. Ürünleri piyasaya süren şirketler de çok farklı yelpazelerde tütün kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Yaprak Baskılı Sigara Tabakaları Nasıldır?

Sigaralarını paketlerinde taşımak istemeyenlerin veya bu konuda oldukça şikayet edenlerin ilk önce tercihte bulunduğu ürünler içinde sigara tabakaları yer alır. Sigara tabakası kullanan kişiler, sigaraların zarar görmesine engel olmaktadır.

Genelde kullanımı açısında kolaylığı düşünülerek beğenilen ve satın alına ürün aynı zamanda sigaraları koruma sağlamsı adına çok kişi tarafından beğenilmektedir. Bu beğeniler de piyasada birbirinden çok farklı model ve desen seçeneğini yer almasına neden olmaktadır.

Tabakanın Ne Gibi Özellikleri Vardır?

Öncelikle belirtilmesi gereken sigara tabakaları içinde en iyi kalitede üretilenlerin tercih edildiği söylenebilir. Sigaraların kolaylıkla düşmesine ve zarar görmesine engel olabilmek için, 18 adetlik bölme oluşturulmuştur.

Yaylı ve metal olan sigara tutacağı sayesinde, sigaranızı içinde kolaylıkla alabilir ya da sigaranızı tabakanızda bittiğinde kolaylıkla yenilerini tekrar tabaka içine yerleştirebilirsiniz.

Kabartma şeklinde oluşturulmuş yaprak desenleri sizi etrafta sıkça göreceğiniz standart modellerin dışında bir sigara tabakası sahibi olduğunuzu gösterecektir. Cebinizde kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz ya da çantanızda bulundurabileceğiniz şekilde düşünülüp üretilmiştir.

Yapraklı deseni parlak metal ile birleştiğinden oldukça şık ve fark edilir bir nitelik kazanmasını sağlamıştır. Bu sayede etrafınızda dikkat çekici bir aksesuara sahip olursunuz.

Hediye Edilebilir Mi?

Bu ürünü satın almak için 2 farkı nedeniniz olabilir. Birincisi kendiniz için kullanımınız açısından kolaylık sağlayacağı için olabilir. Bir diğeri ise, eşinize, sevdiklerinize ya da arkadaşlarınıza kolaylıkla şık bir hediye seçeneği olarak düşünebilirsiniz.

Sigara tabakaları içinde farklı yaprak desenleri sayesinde çok fazla seçenek olsa bile siz her zaman en kaliteli ve size en çok hitap edeni satın almalısınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ