Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Yuvarlak Motif Baskılı Sigara Tabakaları

Kullanım kolaylığı ve etrafta hoş bir görüntü yaratması nedeniyle son yıllarda her yerde görebileceğiniz sigara tabakaları nasıl bir zevke sahip olduğunuzla ilgili her yerde kolayca bulabileceğiniz bir üründür.

Farklı renk ve desenlerde üretilen ve değişik kaliteler ile piyasaya sürülen sigara tabakaları, her tütün kullanıcısının imdadına yetişen bir aksesuar olarak değerlendirilebilir.

Yuvarlak Motif Baskılı Tabla Nasıl Olur?

Piyasada yer alan çok fazla seçenek ile tütün kullananlar için zor bir karar niteliğinde olsa da bu kararı netleştirmeleri adına, yuvarlak motif baskılı sigara tablası ile doğru bir tercih verilmiş olduğu söylenebilir.

Şık tasarımı ve altın sarısı görünümü ile kullanan kişiye farklı bir ağırlık kazandıran ve çevrede daha fazla fark edilmesine neden olan bu ürün, sade görüntüsünün ardında oldukça ilgi çekici bir hava yaratmaktadır.

Giydiğiniz her kıyafet ile oldukça şık bir uyum yakalamanızı sağlayan ve bu sayede kullanılabileceğiniz alanları genişleten tabakayı, asla yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Sigara Tabakasının Özellikleri Nelerdir?

Herhangi bir sigara paketini yanında sürekli taşıyanların da çok iyi bildiği gibi, etrafa sürekli atılmasından dolayı içindeki sigaralar da zarar görmektedir. Bu nedenle, sigara tabakası satın almak ve sigaralarınız bu şekilde korumak en iyi çözümlerden biridir.

En kaliteli işçilikler ile hazırlanmış ve altın rengi sayesinde çok hoş bir görüntüye neden olan sigara tablası, iç kısmındaki yaylı düzenek ile sigaraları bir arada tutarak, etrafa herhangi bir şekilde tütün dağılmasını engellemektedir.

İçinde tam olarak 19 adet sigarayı saklayabileceğiniz ve cebinizde, çantanızda ya da elinizde kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu ürünü, ister kendinize satın alabilir ya da sevdiklerinize hoş bir anı olarak sunabilirsiniz.

Hediyelerin En Farklısı

Sigara ya da tütün sarıp içenlerin kolay bir şekilde yanlarında bulundurabileceği bu ürünü, eşinize, sevgilinize, arkadaşlarınıza da hediye olarak satın alabilirsiniz. sigara tabakası satan dükkanlarda, hediyelik eşya satan dükkanlarda ya da internet satışı yapan online mağazalarda bu tür bir ürün bulmanız mümkün. Siz yeter ki nasıl bir ürün istediğinize karar verin.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ