Sigara Tabakası, Çakmaklı Sigara Tabakası

Yuvarlak Motif Baskılı Sigara Tabakası

Tütün ve tütün ürünleri tüketenlerin en çok tercih etmekte olduğu sigara tabakaları son yıllarda artan tüketimlere bağlı olarak farklı modellerde ve renklerde karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden etrafınızda oldukça kolay bir şekilde satın alabileceğiniz ve kolaylıkla da kullanabileceğiniz ürünler içinde yer aldığını söyleyebiliriz.

Desenleri ne şekillerde olduğu cinsiyetlere ve zevklere göre değişiklik gösterse de sonuçta alınan tabakaların ortak noktası sigaraların zarar görmesine engel olmaktır.

Yuvarlak Motif Baskılı Sigara Tabakası Nasıldır?

Kullanımı göz önüne alındığında herkesin rahat bir şekilde kullanılabildiği ve son derece de memnun oldukları sigara tabakası, taşıması açısından da oldukça pratiktir. Bu nedenle gidilen her yere taşınabilir ve muhafaza edilebilir.

Baskılarındaki farklılıklar nedeni ile de oldukça şık bir görüntü vermelerinin yanında hem hoş bir aksesuar hem de bir gereksinim olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede ürün çeşitliliği de artmaktadır.

Baskılı Tabakanın Özellikleri Nelerdir?

Her şeyden önce paslanmaz metal özelliği sayesinde uzun seneler boyunca yanınızda taşlayabilmeniz sağlanmıştır. Bu da sizin sevdiğiniz bir aksesuarı uzun süre yanınızda olmasını sağlar.

Kabartma baskıları ile çok değişik bir görüntü sağlar ve sizi daha özel kılar. Beğendiğiniz geometrik desenler içinde bu motiften yana bir arayış içindeyseniz tam da sizin istediğiniz gibi bir ürün olduğu söylenebilir.

Klips açma ve kapama sistemi sayesinde dilediğiniz zaman sigara tabakası içinde yer alan sigaranızı alabilirsiniz. Ya da içinde sigaranız bittiği zaman kolay ve seri bir şekilde yeni sigaraları tabakanın içine yerleştirebilirsiniz. 18 adetlik sigara bölmesi sayesinde de sürekli ilave yapmak durumunda kalmazsınız.

Kaliteli bir işçilik ve metal tasarımı ile etrafınızda kolaylıkla dikkat çekecek bir aksesuara sahip olacağınız için, beğenen diğer kişilere de önderlik etmiş olacaksınız.

Hediye Edilebilir Mi?

Kendi doğal görüntüsünün verdiği şıklığın dışında satın almayı tercih ettiğiniz sigara tabakası kendi kullanımınız için olabileceği gibi, sevdikleriniz için farklı bir hediye seçeneği olarak da düşünülebilir. Bu hem sizi mutlu edecek hem de aldığınız hediye sayesinde karşınızdakileri mutlu edecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ